HAKKIMIZDA

 

Solingen outdoor HSK Solingen Stahlwaren ailesinin bir üyesi olarak kamp etkinlikleri ,doğa yürüyüşleri ,hobiler ve outdoor spor aktivitelerinde kullanılabilecek ürünlerisunabilmek adına 2015yılında ortaya çıkmılştır. 6 yılı aşkın sürede Alman SOLİNGEN kalitesini layıkıyla siz değerli müşterilerimize sunarak; av bıçakları, komondo bıçakları,damascus bıçakları, baltalar, fırlatma bıçakları çakı ve türevlerini Alman SOLİNGEN kalitesiyle sunmaktadır. Tüm bunlara ek olarak termoslar, bilekler,kolyeler ve outdoor olarak akla gelebilecek her ürünün tedariğini gerçekleştirmekteyiz. Perakende satış alanında 200 yılı aşkın gelişen bıçaklarıyla “Alman Solingen” kalitesini Almanya’daki iş ortaklarımızla çalışmalar yürüterek müşterilerimize kesintisiz bir hizmetle ve orijinallik garantisi ile sunmaktayız.

Her geçen gün genişleyen ürün gamımız ile daha çok çeşidi farklı kullanım alanlarına göre müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada Solingen markasını kalitesine yakışır bir şekilde temsil etmek ve Outdoor ürünlerine dinamizm yaratmak.

vizyonumuz

Solingen outdoor ailesine büyüterek ülkemize katma değer yaratmak. Hobi ve sportif aktivitelerde Solingen adını temsil ederek tüm dünyada bilinirlik yaratmak.

TEMEL DEĞERLER

Kalite, Güven ve ahlaki değerleri geçmişte olduğu gibi şirket yaşantımızda da önde tutmak. Kadın istihdamı ve genç istihdamda öncü olmak

Hangi Platformlarda varız?

Ankara Panora Avm’de bulunan fiziki mağazamızın yanısırda Trendyol, HepsiBurada, Sitelerimizde aktif olarak satış gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün büyüyen şirketimiz yakında diğer platformlarda. Şirket veya ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere iletişim bölümündeki kanallardan ulaşabilirsiniz.

iletişim